NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk
Č. povolenia na distrib. liehu: 520031800009

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 36% Nákup po kuse je OK 23% Nie 20% Mám záujem ak je to možně 21%

Vodka a borovička so zlatom - darčekové fľaše

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Vodka - darčekové fľaše

V prípade, že hľadáte ideálny darček pre muža, tak ste ho práve našli. Naša vodka, ako darčeková fľaša uspokojí hádam každého správneho chlapa. Je vyrobená v domácej pálenici, pričom obsahuje lupienky skutočného 23-karátového zlata. Vďaku tomu získa táto už tak dosť delikátna a extra jemná vodka ešte jemnejšiu a podmanivejšiu chuť.

Vaša darčeková fľaša k narodeninám môže obsahovať aj špeciálne vytvorenú etiketu, ktorá bude vystihovať vašu pravú identitu. Môžete sa tiež rozhodnúť venovať takéto darčekové fľaše vášmu kolektívu v práci, obdarovať vašich obchodných partnerov alebo priniesť takýto darček napríklad aj na svadbu.

V každom prípade, naše darčekové fľaše sú pripravené vyhovieť všetkým vašim požiadavkám a predstavám o ideálnom darčeku na každú príležitosť.

NzI3ZT