NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 31% Nákup po kuse je OK 23% Nie 23% Mám záujem ak je to možně 22%

» Darčekové vína a etikety
Darčekové vína

Pojmom darčekové víno môžeme  označiť  všetky druhy vín, ktoré majú mať pridanú hodnotu buď v samotnom prevedení  fľašky na víno, alebo v ozdobnej etikete z rôznych materiálov.

V dnešnej dobe je veľký výber možností, ako vytvoriť darčekové víno.  Od samotnej fľašky, cez rôzne obaľovacie materiály ako sú boxy  na vína, tašky na vína, venovanie priamo na fľaši a podobne. Vždy treba myslieť na to, aby sme docielili čo najvhodnejší pomer. Niekedy ako sa bežne hovorí menej je viac. V tomto prípade to platí dvojnásobne.

Gold Cuvee prináša radu darčekový vín, ktoré sú vhodné na narodeniny, promócie oslavy a svadby. Naše darčekové vína  sú samozrejme kvalitné akostné odrodové vína pochádzajúce z malokarpatskej oblasti, konkrétne z obce Limbach, ktorá sa preslávila svojou produkciou vína vysokej kvality.

Samozrejme nezabúdame ani na vizuálnu stránku darčekových vín a preto spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré sú jednotkou na trhu v oblasti výroby kovových etikiet. Kovové etikety sú vyrobené na maticu, ktorá sa následne razí priamo do vybraného kovu. V našom prípade sme zvolili bronz a cín, čo spoločne umocňuje celkový dojem.

Taktiež máme v ponuke aj tradičnejšie prevedenie darčekových vín s klasickými, priehľadnými a metalickými etiketami, tlačené podľa želania obchodného partnera.

U nás sa Vám nestane. Že budete niečo doplácať za nový vizuál etikety , pretože vieme, že základom je kvalitné víno a kvalitná etiketa je jeho súčasťou.

 

Chcete vlastnú etiketu?

Neváhajte sa na nás obrátiť. Nša spoločnosť Vám vie zabespečiť kompletný servis. Tlačime na kov, drevo, kožu, zlato, papier, hliník, priehľadné etikety a podobne.

 

Team Gold Cuvee Limbach

 

 


Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 1 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 2 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 3 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 4 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 5 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 6 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 7 Darčekové víno - Personalizovaná Etiketa 8

N2IwMjg1N