NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 30% Nákup po kuse je OK 23% Nie 25% Mám záujem ak je to možně 22%

Darčekové vína
slide

Darčekové víno Ružové kovová etiketa

Darčekové vína Ružové - Rose

 

Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh kvalitné darčekové vína ružové s kovovými etiketami.

Každá etiketa je vyrobená na základe práce umelca, ktorý etiketu ručne navrhol a následne preniesol na strojovú výrobu, aby mohla zdobiť naše darčekové vína. Všetky etikety sú duševným vlastníctvom spoločnosti Gold Cuvee, čo znamená že sú jedinečným originálom.

Darčekové vína prinášame v objemoch 0,7 L, 1,5 L a 3 L.  Etikety na darčekových vínach sú vyrobené z cínu a mosadze. Na želanie zákazníka vieme meniť farebné prevedenie etikiet na celo cínové alebo celo medené.

 

Ak máte špeciálny záujem o druh darčekového vína, alebo odrodu, ktorú nemáme v ponuke darčekových vín, stačí nás kontaktovať a vieme zabezpečiť odrody ako: Rulandské biele, modré a sivé, Sauvignon, Tramín červený, Cabernet Sauvignon, Alibernet, Svätovavrinecké, Zweigeltrebe, Silván Zelený, Furmint, Lipovina, Muškát žltý.

 


 darcekove vina

Usporiadať podľa 
Výrobca  

novinka
top produkt


 

 

skladom
novinka
top produkt

NWYyNzY