NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 31% Nákup po kuse je OK 23% Nie 23% Mám záujem ak je to možně 22%

Darčekové vína
slide

Darčekové víno Biele Kovová etiketa

Darčekové vína kovová etiketa Biele

Gold Cuvee prináša na trh rad darčekových vín s kovovými etiketami. V našej ponuke darčekových vín nájde slovenské, české jazykové mutácie, čo umožňuje obdarovať nie len slovenského zákazníka.
Darčekové vína pochádzajú z oblasti Limbach, sú plnené vínom akostným odrodovým, vínom s prívlastkom kabinetné, výber z hrozna a ľadový zber.


Samozrejmosťou je, že víno je plnené pot dusíkom, čo zaručuje dlhodobú stabilitu vína a zachovanie lahodnej chuti. Vína sú predovšetkým určené pre milovníkov a znalcov vína ale samozrejme a pre bežného spotrebiteľa.


Ak máte špeciálny záujem o druh darčekového vína, alebo odrodu, ktorú nemáme v ponuke darčekových vín, stačí nás kontaktovať a vieme zabezpečiť odrody ako: Rulandské biele, modré a sivé, Sauvignon, Tramín červený, Cabernet Sauvignon, Alibernet, Svätovavrinecké, Zweigeltrebe, Silván Zelený, Furmint, Lipovina, Muškát žltý.

 

darcekove vina

Usporiadať podľa 
Výrobca  

NmM4ZmU