NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 31% Nákup po kuse je OK 23% Nie 23% Mám záujem ak je to možně 22%

O VEĽKOOBCHODE
O NÁS

Gold Cuvee www.velkoobchodnazona.sk


Gold Cuvee s.r.o. Vám prináša možnosť veľkoobchodného odberu šumivých vín so zlatými lupienkami pod značkou Gold Cuvee, zlatých šampanských z oblasti Champagne z Francúzka, darčekových vín, vín s kovovou etiketou a ostatné doplňky.

 

Ponúkame tovar a darčeky pre kamenné predajne, eshopy, komisný predaj tovaru, hotelové zariadenia, vinotéky, svadobné akcie, bary a reštaurácie

Nákup je možný už od jedného kusu položky tovaru.

*Minimálny nákupný odber: 60 € bez DPH.>


www.velkoobchodnazona.sk je súčasťou obchodnej koncepcie spoločnosti Gold Cuvee s.r.o.

Všetky produkty distribuované veľkoobchodom www.velkoobchodnazona.sk Gold Cuvee s.r.o. spĺňajú všetky obchodné podmienky a štandarty pre obchod na území Slovenskej Republiky a v Európskej Únii.

Sme držiteľmi certifikátov kvality, naši dodávatelia získali množstvo ocenení po celom svete.

www.velkoobchodnazona.sk umožnuje veľkoobchodný predaj za účelom ďalšieho predaja, alebo aj predaj za veľkoobchodné ceny pre SZČO a právnicke osoby.

Gold Cuvee s.r.o. je držiteľom registrovanej ochrannej známky na vinárske produkty z rady Gold Cuvee - šumivé víno so zlatými lupienkami.

*minimálny nákupný odber sa vzťahuje pre nových odberateľov, jednorazový nákup a pod. - ďalej obchodné podmienky

Sme plátcami DPH.

 

AKO NAKUPOVAŤ

 

1. Pre zobrazenie veľkoobchodných cien, musíte byť zaregistrovaný v našom nákupnom systéme na www.velkoobchodnazona.sk

2. Po vyplnení obchodných údajov Vašej spoločnosti a overení ich pravosti, Vám pošleme na Vašu kontaktnú emailovú adresu prihlasovacie údaje - aktivačný link.

3. Objednávkový systém veľkoobchodu www.velkoobchodnazona.sk, prevádzkovaný spoločnosťou Gold Cuvee s.r.o., Vám umožní pohodlný nákup tovaru pomocou jednoduchého vyhľadávania priamo v košíku , alebo pomocou prehľadného rozdelenia sortimentu zobrazeného na ľavej strane tejto stránky.

4. Poštovné je generované automaticky pre územie SR. Pre objednávky mimo územia SR Vám bude poštovné kalkulované individuálne.

5. Veľkoobchod podporuje iba slovenskú jazykovú mutáciu, avšak naši veľkoobchodní pracovníci komunikujú plynule v anglickom jazyku.

6. Use our English Language Linkup service to find an English conversation partner online.Wholesale only.

7. Prepravu objednaného tovaru realizujeme kurierskou spoločnosťou na náklady objednávateľa tovaru. Objednávateľ tovaru môže využiť svojho prepravného partnera, prepravnú službu, avšak musí si vybrať túto možnosť pred dokončením objednávky. Spätná zmena prepravy tovaru nie je možná.

šumivé víno - šumivé víno so zlatými lupienkami - Gold Cuve - darčekové vína - vinárske doplnky

Darčekové vino so zlatom

ZGNlNz