NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk
Č. povolenia na distrib. liehu: 520031800009

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 36% Nákup po kuse je OK 23% Nie 20% Mám záujem ak je to možně 21%

Zlaté šampanské 1,5 L Magnum

darcekove vina


Gold Cuvee je radové označenie produktov, ktoré je aj známe pod ľudovým označením „zlaté šampanské“.

Ako jediný na Slovensku vyrábame nápoj na báze vína so zlatými lupeňmi, ktoré prevyšujú svojou kvalitou aj zahraničné značky o čo svedčí aj hodnotenie našich užívateľov a hodnotenia profesionálnych degustátorov.

Nápoj  „zlaté šampanské“ ako sa označuje ľudiovo, je vyrábané čisto zo Slovenských vinohradov z malokarpatskej oblasti z regiónu Limbach. Všetko hrozno je vlastnej produkcie, aby sme dosiahli čo najlepšiu kvality koncového výrobku. Zlaté šumivé, ako ho tiež nazývajú naši partneri spĺňa všetky normy a čo naviac všetky fľaše sú tlačené pod dusíkom na modernej výrobnej linke.

Našim cieľom nie je stlačiť cenu výrobku na úkor kvality, avšak je priniesť vynikajúci produkt pre každého milovníka vína a šampanských. Zlato obsiahnuté v šumivom víne je o čistote 23 karátov, certifikovanej kvality nemeckej produkcie, prispôsobenej technologicky tak, aby sa mohlo používať pri výrobe šumivých vín so zlatom.

 

ZDA4ZmFjN