NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Darčekové vína od výrobcuSpoločnosť Gold Cuvee s.r.o. prináša na trh rad výrobkov radovej značky Gold Cuvee. Sme priamim... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 903 630 631
napíšte nám
web: www.velkoobchodnazona.sk

ANKETA

Uvítali by ste množstevné zľavy?

Áno 31% Nákup po kuse je OK 23% Nie 23% Mám záujem ak je to možně 22%

O VÍNE
Kvalita z Limašského regiónu

Gold Cuvee s.r.o. je výrobcom radovej exkluzívnej značky Gold Cuvee, ktorá spája kvalitné vína, ktoré získali množstvo ocenení a zároveň spájajú luxusný zážitok v podobe zlatých lupienkov. Taktiež do nášho pordtólia patria produktové rady darčekových vín s kovovými etiketami.

Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné darčekové vína s prívlastkom a aj veľmi obľubené ľadové vína.

Kovové etikety sú prácou umelca, ktorý ručne vyrobý oceľový štočok na lisovanie cínovo medených etikiet. Ako jediný na trhu ponúkame limitované edície v objemoch 1,5 a 3 L, čo umocní dokonalý wau efekt.

Stáročná tradícia vinohradníctva a vinárstva na našom území postupne navŕšila bohaté skúsenosti z pestovania a spracúvania viniča hroznorodého. Z generácie na generáciu odovzdávané skúsenosti a návyky a postupný rozvoj vedeckého poznania, ktorý je zvlášť výrazný dnes, vyžadujú aj od malopestovateľa vinára poznať nielen základy pestovania viniča a výroby vína, ale pochopiť a osvojiť si celý proces vinohradníckej i vinárskej problematiky. Takto nadobudnuté vedomosti mu umožnia nielen
spoznať, ale i v praxi usmerňovať zložité procesy tvorby a zrenia hroznového vína. A to je hlavný zámer našej spoločnosti.

Samozrejmosťou je dokonalý proces výroby našich produktov darčekových vín, ktoré zastrešuje vinárska spoločnosť s dlhodobou tradíciou a špičkovými výrobnými postupmi.

Spoločnosť  má dlhodobú tradíciu na trhu, ktorá je zaručením kvality vín a samozrejmostou aj chuti.

Všetky naše produkty sú plnené pod dusíkom na moderných výrobných linkách, čo Vám zaručí dokonalé prevedenie všetkýcd darčekových vín od Gold Cuvee s.r.o.

 

Darčekové vína

Darčekové vína z našej ponuky sú dokonalým darčekom pre každého milovníka vína. V našej ponuke nájdete vína akostné, prívlastkové, ako je výber z hrozna, barikové, kabinetné a ostatné. Darčekové vína sú doplnené kovovou etiketou s preddefinovaným textom.

Samlozrejmosťou našej spoločnosti je zabespečenie výroby kovových etikiet aj podľa želania zákazníka.

 

23 karátové zlato

Naša spoločnosť Gold Cuvee s.r.o. používa iba certifikované zlaté lupienky o čistote 99,8 % - 23 karát od renomovanej nemeckej spoločnosti, ktorá je natrhu od roku 1890. Zlato  v šumivých vínach so zlatom je vhodné na konzumáciu.

 

Zlaté šampanské s 23 karátovým zlatom

Gold Cuvee s.r.o. je taktiež dovozcom originálnych šampanských z oblasti Champagne z Francúzka, ktoré patrí k špičke v oblasti šampanských po celom svete.

 

Výrobné priestory

Spoločnosť, ktorá fľaškuje  naše produkty je pod dohľadom skúsených a renomovaných vinárov  a je nám cťou, že práve táto spoločnosť dohliada na kvalitu našich produktov a darčekových vín.

 

 

Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatomVýroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 2

Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 3Výroba darčekových vín a šumivých vín so zlatom 4

MDMyNz