Úvod »Vodka a Borovička so zlatom» Darčeková fľaša - vodka (borovička) so zlatom - Personalizovaná - narodeniny (0-100)


        

Darčeková fľaša - vodka (borovička) so zlatom - Personalizovaná - narodeniny (0-100)

skladom

 

Zadajte vek::
Druh alkoholu::

vodka (borovička) so zlatom - Darčeková fľaša k narodeninám - metalická etiketa

Máte pocit, že ste pri obdarúvaní vašich blízkych využili už naozaj všetky dostupné možnosti, ktoré ponúka dnešný svet. Napriek tomu, si stojíte za tým, že chcete, aby bol váš darček za každú cenu originálny a nápaditý. Naša vodka (borovička) so zlatom, ako darčeková fľaša k narodeninám vám zaručene otvorí nové možnosti.

Mohlo by sa zdať, že naše darčekové fľaše, budú skôr lahodiť oku mužského pohlavia, avšak v našom prípade ponúkame kompromis pre obe strany. Už tak dosť kvalitná vodka (borovička) zo srdca domácej pálenice v Šamoríne dotvárajú do dokonalosti aj ukryté lupene 23-karátového zlata, ktoré si vás doslova získajú pri každom dúšku.

Keď už darčeková fľaša k narodeninám, tak naozaj so všetkým, čo k tomu patrí. Na našu metalickú etiketu si môžete nechať umiestniť ľubovoľný vek vášho oslávenca a doplniť k nej napríklad aj osobné prianie, či dokonca báseň, ktorá bude znázorňovať to, ako veľmi vám na dotyčnej osobe záleží

 

Vaše logo text zadáte do poznámky, alebo nahrajete v sekcii doručovacia adresa, popípade zašlete emailom. Grafický návrh je v cene aj etiketa.

 

Zloženie:

vodka (borovička) extra jemná 40%, 23 karátové lupene zlata

Vyrába: Ovocný Liehovar šamorín

Objem: 500 ml

Nepredajné osobám do 18 rokov.

ZDQ3YzVmZW